• Polski
  • English
  • Deutsch

Cięcie wodą waterjet - CNCJET biuro@cncjet.pl

Cięcie wodą waterjet - CNCJET +48 668 317 709

POGOTOWIE 24/7

O NAS

EKSPERCI W DZIEDZINIE
CIĘCIA I OBRÓBKI
MATERIAŁÓW

Firma CNCJET specjalizuje się wycinaniu najbardziej skomplikowanych kształtów w przeróżnych materiałach z wykorzystaniem metody Waterjet, czyli technologii cięcia wodą pod bardzo wysokim ciśnieniem. Struga wody wykorzystywana jest jako nośnik dla materiału ściernego. Jest to bardzo precyzyjna metoda, która pozwala uzyskać dowolne kształty. Ponadto jest to ekologiczna technologia pozwalająca na wycinanie kształtów bez produkowania dodatkowych odpadów. Podczas jej stosowania nie wydzielają się szkodliwe gazy i pyły.

Firma CNCJET stawia na zadowolenie klienta. Naszym kluczem do sukcesu jest jakość świadczonych usług, dlatego inwestujemy tylko w maszyny uznanych producentów. Każde zamówienie jest dla nas priorytetem, a sprzęt i oprogramowanie, z których korzystamy są najnowocześniejsze na rynku. Stawiamy na profesjonalizm.

Cięcie wodą waterjet - CNCJET

JAK PRACUJEMY

01.

Zajmujemy się opracowaniem projektu z zastosowaniem oprogramowania CAD/CAM od podstaw na podstawie otrzymanych danych potrzebnych do rozpoczęcia prac. Realizujemy też projekty gotowe, przekazane przez klienta.

02.

Po otrzymaniu zdjęcia, rysunku bądź projektu od klienta jesteśmy z daną osobą w stałym kontakcie mailowym lub/i telefonicznym w celu ustalenia szczegółów oraz opracowaniu schematu pozwalającego na wycięcie zadanego elementu.

03.

Po ustaleniu szczegółów przygotowujemy ofertę terminowo-cenową, którą wysyłamy w pliku PDF do zatwierdzenia przez klienta.

04.

Oferujemy nasze usługi bazując na materiałach zakupionych przez nas bądź też dostarczonych przez klienta.

Cięcie wodą waterjet - CNCJET

WAŻNE INFORMACJE:

1. Średnica strumienia wodnego to ok. 1,1mm dlatego wewnętrzne zakończenia bardzo ostrych kątów mogą zostać zaokrąglone.

2. Podczas cięcia wodą występuje zjawisko stożkowatości. Oznacza to iż średnica np. otworu u dołu elementu może być nieco mniejsza niż w górnej części, przykładowo przy jakości Q3 odchylenie krawędzi jest ok. 0,8-1 stopnia.

3. Element (lub poszczególne jego części) może być wycięty w różnych jakościach. Klient ma możliwość wybrania jakości cięcia w zależności od potrzeb. Ważne detale (np. otwory) można wyciąć w jakości Q5 (najlepsza), a obrys w jakości Q1 (najgorsza). Trzeba jednak pamiętać o tym, im większa jakość została zastosowana tym droższe będzie cięcie. Standardowo wycinamy w jakości Q3 chyba, że klient zaznaczy inaczej.

4. Przy elementach małych o wymiarach gabarytowych do 100mm istnieje ryzyko wpadania elementów do wody, co uniemożliwia ich wyjęcie. CNC-JET zastrzega sobie prawo do łączenia elementów w grupy przy pomocy łączników o grubości ok. 1 mm.

Skontaktuj się z nami!

Sprzęt i oprogramowanie, które wykorzystujemy są obecnie najnowocześniejsze.
Zapewnia to wysoką precyzję procesu obróbki materiałów.

KONTAKT

POGOTOWIE WATERJET

Awaryjne cięcie materiałów na urządzeniu WATERJET 24/7

Zadzwoń teraz! +48 668 317 709

Cięcie wodą waterjet - CNCJET

CNC - JET Magdalena Głowacka-Lorek

NIP: 679-257-37-59

REGON: 365601142

Cięcie wodą waterjet - CNCJET

ADRES

37-100 Łańcut, ul. Składowa 1

Cięcie wodą waterjet - CNCJET

ZADZWOŃ DO NAS

+48 736 046 102

+48 736 045 488

Cięcie wodą waterjet - CNCJET

ADRES EMAIL

biuro@cncjet.pl

Cięcie wodą Rzeszów

CNCJET jest firmą na Podkarpaciu specjalizującą się w wykonywaniu usług cięcia wodą na urządzeniach waterjet. CNCJET z Rzeszowa świadczy usługi obróbki materiałów wodą. Waterjet jest technologią cięcia wodą pod bardzo wysokim ciśnieniem. Strumień wody w waterjet Rzeszów wykorzystywany jest jako nośnik dla materiału ściernego, którym jest piasek granatu. Technologia cięcia wodą pozwala na przecięcie niemal każdego rodzaju tworzywa. Cięcie wodą w Rzeszowie jest metodą ekologiczną, podczas której nie powstają szkodliwe opary oraz nie są produkowane odpady. Zaletami cięcia wodą w CNCJET w Rzeszowie jest brak odkształceń materiału, brak strefy nagrzewania się, brak poszarpanych brzegów oraz możliwość przecięcia grubych materiałów.

© 2018 CNC-JET. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: agencja reklamowa roxart