• Polski
  • English
  • Deutsch

Cięcie wodą waterjet - CNCJET biuro@cncjet.pl

Cięcie wodą waterjet - CNCJET +48 668 317 709

POGOTOWIE 24/7

BLOG

Gdy zachodzi potrzeba przecięcia grubych i twardych materiałów z maksymalną precyzją i bez możliwości zmienienia właściwości przecinanego materiału pojawia się problem, którego rozwiązaniem jest zastosowanie techniki cięcia wodą.

Cnc-Jet świadczy usługi cięcia wodą w Rzeszowie.

Waterjet jest techniką polegającą na stosowaniu wody ze ścierniwem w postaci piasku granatu do cięcia materiałów. Zaletami waterjet jest precyzja cięcia, dzięki której dalsza obróbka materiału nie jest konieczna oraz niska temperatura wody, która nie zmienia właściwości i struktury przecinanego materiału. Ogromnym plusem techniki jest możliwość przecięcia bardzo twardych materiałów jak tytan i kobalt. Możliwa jest także obróbka materiałów wielowarstwowych. Waterjet w przeciwieństwie do innych metod obróbki materiałów nie wiąże się z przypalaniem krawędzi, rozmagnesowaniem czy nagrzaniem ciętej powierzchni.

Cnc-Jet świadczy usługi cięcia wodą na najwyższym poziomie na terenie Rzeszowa i okolic. Pracujemy na sprzęcie z pięcioosiową głowicą pozwalającą na cięcie materiałów nawet pod kątem 60 stopni.

Zobacz też: Materiały, które można przeciąć z wykorzystaniem metody waterjet

Waterjet Rzeszów to możliwość przecięcia stali konstrukcyjnej, węglowej, kwasoodpornej; metali kolorowych; kamieni naturalnych jak marmur, granit, piaskowiec i grafit; szkła zwykłego, zbrojonego i pancernego; ceramiki, porcelany, drewna i materiałów drewnopochodnych oraz materiałów sztucznych jak guma.

Technika cięcia wodą ma szerokie zastosowanie. Waterjet wykorzystywany jest w przemyśle motoryzacyjnym, stoczniowym i lotniczym. Dzięki możliwości wykonania dowolnego kształtu w różnych materiałach technika znalazła zastosowanie w architekturze i sztuce. Woda pod ekstremalnie wysokim ciśnieniem przetnie np. marmur. Jeśli zastanawialiście się kiedyś, jak powstają ozdobne rozety i płytki ceramiczne, odpowiedzią jest właśnie waterjet. Metoda ta stosowana jest także w przemyśle drzewnym, meblowym, a nawet spożywczym, gdy zachodzi potrzeba przecięcia np. głęboko mrożonych produktów.

Cnc-Jet świadczy usługi cięcia wodą w Rzeszowie oraz na Podkarpaciu. Jesteśmy firmą specjalizującą się w wycinaniu najbardziej skomplikowanych kształtów w różnych materiałach z wykorzystaniem techniki waterjet. Stawiamy na zadowolenie klienta, kluczem naszego sukcesu jest koncentracja na zadowoleniu ze współpracy, dlatego stawiamy jedynie na maszyny uznanych producentów oraz najnowocześniejsze oprogramowanie.

POGOTOWIE WATERJET

Awaryjne cięcie materiałów na urządzeniu WATERJET 24/7

Zadzwoń teraz! +48 668 317 709

Cięcie wodą waterjet - CNCJET

CNC - JET Magdalena Głowacka-Lorek

NIP: 679-257-37-59

REGON: 365601142

Cięcie wodą waterjet - CNCJET

ADRES

37-100 Łańcut, ul. Składowa 1

Cięcie wodą waterjet - CNCJET

ZADZWOŃ DO NAS

+48 736 046 102

+48 736 045 488

Cięcie wodą waterjet - CNCJET

ADRES EMAIL

biuro@cncjet.pl

Cięcie wodą Rzeszów

CNCJET jest firmą na Podkarpaciu specjalizującą się w wykonywaniu usług cięcia wodą na urządzeniach waterjet. CNCJET z Rzeszowa świadczy usługi obróbki materiałów wodą. Waterjet jest technologią cięcia wodą pod bardzo wysokim ciśnieniem. Strumień wody w waterjet Rzeszów wykorzystywany jest jako nośnik dla materiału ściernego, którym jest piasek granatu. Technologia cięcia wodą pozwala na przecięcie niemal każdego rodzaju tworzywa. Cięcie wodą w Rzeszowie jest metodą ekologiczną, podczas której nie powstają szkodliwe opary oraz nie są produkowane odpady. Zaletami cięcia wodą w CNCJET w Rzeszowie jest brak odkształceń materiału, brak strefy nagrzewania się, brak poszarpanych brzegów oraz możliwość przecięcia grubych materiałów.

© 2018 CNC-JET. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: agencja reklamowa roxart